POWITALNY WSTĘPNIAK

POWITALNY WSTĘPNIAK

Parafrazując klasyka: „Witaj, okrutny świecie!”.

Skoro już za pośrednictwem wszechobecnego Facebook’a tu trafiłeś/aś, zapewne w Twojej głowie kołacze się pytanie: „no i co?”. Ano to, że jesteś właśnie na mojej nowo powstałej stronie, gdzie nieregularnie będą zamieszczane treści dotyczące interesujących MNIE tematów tak dostępnych publicznie, jak i tych bardziej prywatnych.

Samą stronę stworzyła jedyna w swoim rodzaju Pani webdeveloper (baczność!) Sara Kozińska (spocznij!). Niniejszym dziękuję Jej za nieograniczoną cierpliwość w realizowaniu moich coraz to głupszych pomysłów. Bez Niej ta strona po prostu by nie powstała. Wszyscy razem: „Dzięki, Sara!”.

Jeśli natomiast o samą treść strony idzie, to jestem jedynym autorem zawartych tu tekstów. Oczywiście w miarę rozwoju projektu nie wykluczam współpracy, ale póki co jest jak wyżej. Dokładam wszelkich starań, by zamieszczanymi tu treściami nikogo nie splagiatować, nie złamać praw autorskich, itp. Z góry więc wszystkie oskarżenia oddalam jako bezpodstawne, aczkolwiek zachęcam do dzielenia się swoimi wątpliwościami.

Wpisy podzielone są na trzy główne kategorie: „potpourri”, „kultura” i „sport”. Wiem, że nazwy te odnoszą się do pojęć niezwykle szerokich, dlatego w miarę możliwości każdy tekst będzie dodatkowo oznaczony (tagi).

„Potpourri” traktować będzie o sprawach ogólnych, nieprzypisanych do konkretnej kategorii.

„Kultura” standardowo – kino, teatr, książka, muzyka, wystawy, itp.

„Sport” to dla mnie przede wszystkim piłka kopana, ale nie tylko.

Na ten moment to chyba tyle. Zachęcam do zaglądania, czytania, komentowania, uwag, sugestii, krytyki itp.  Czas pokaże w którą stronę i czy w ogóle niniejszy projekt się rozwinie. Enjoy!

Udostępnij ten artykuł

2 Replies to “POWITALNY WSTĘPNIAK”

  1. Ściema! Rozkręcasz stronke widzę. Fajnie, fajnie. Czekam na więcej wpisów do sportu 😉 Narazie wyglada dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.